Jakub Matan

Właściciel Kancelarii, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. W trakcie swojej dotychczasowej kariery współpracował z wieloma kancelariami prawnymi gdzie zdobył bogate doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i korporacyjnych, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Najważniejsze dla niego jest by efektywnie i kompleksowo świadczyć pomoc prawną na rzecz swoich Klientów. Przejawia się to w wysokiej skuteczności prowadzonych spraw.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie zamówień publicznych oraz prawie administracyjnym, szczególnie w prawie ochrony środowiska i gospodarce odpadami. Świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów z sektora energetycznego, z branży budowlanej, transportowej oraz zbiorowego zaopatrzenia w wodę. Biegle włada językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym udokumentowanym certyfikatem ILEC oraz językiem hiszpańskim.

Pasjonuje się sportem, literaturą i podróżami. Od wielu lat reprezentuje Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach zdobywając liczne trofea, w tym dwukrotnie tytuł Mistrza Polski Radców Prawnych w piłce nożnej halowej.

Bartłomiej Czykiel

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. W trakcie swojej dotychczasowej kariery współpracował z uznanymi kancelariami prawnymi na terenie Śląska i Zagłębia Śląsk. Posiada doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Specjalizuje się w windykacji, w tym windykacji na terenie Unii Europejskiej oraz w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, a także w zapewnieniu poprawności transakcji dotyczących nieruchomości. Świadczy profesjonalną obsługę prawną także w języku angielskim, dla podmiotów z zagranicy zamierzających uzyskać m.in. pozwolenia na pracę w Polsce, a także zezwolenia na pobyt i tym podobne dokumenty.

Wolny czas poświęca na jazdę na nartach, podróże oraz czytanie książek. Interesuje się nowinkami technologicznymi.

Łukasz Nocoń

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a następnie odbył trzyletnią aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. W toku swojej kariery prawniczej współpracował z wieloma kancelariami prawnymi z terenu Śląska świadcząc pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i korporacyjnych, w tym spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego. Posiada doświadczenie w zakresie świadczenia usług stałej i kompleksowej obsługi prawnej na rzecz dużych spółek z branży budowlanej, transportowej oraz automotive – w tym podmiotów z kapitałem zagranicznym. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa gospodarczego, spółek handlowych, prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych. Reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji w toku prowadzonych postępowań. Biegle posługuje się językiem angielskim.  

Miłośnik żeglarstwa, kajakarstwa oraz podróżowania. Amator dobrej literatury i filmu.

Krzysztof Fałat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał we współpracy z kancelariami radcowskimi działającymi na terenie województwa śląskiego. Jego doświadczenie obejmuje w szczególności prawo zobowiązań, ubezpieczenia majątkowe i windykację należności. Ponadto jest również psychologiem z dyplomem zdobytym na katowickim wydziale Uniwersytetu SWPS i coachem. Szkolenie coachingowe odbył w katowickiej szkole Metrum w ramach Polskiej Szkoły Coachingu.

Wolny czas chętnie poświęca komputerowym grom RPG, czytaniu i tworzeniu własnych krótkich form literackich, a także różnorodnej aktywności fizycznej.

Krzysztof Gołba

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską pod tytułem "Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych i jego kompetencje z uwzględnieniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych" obronił w Katedrze Prawa Europejskiego pod kierownictwem prof. dr. hab. Stanisława Biernata. W kancelarii zajmuje się głównie wsparciem bieżącej obsługi klientów kancelarii, w szczególności spółek prawa handlowego. W obszarze jego zainteresowań zawodowych znajduje się prawo ochrony danych osobowych oraz prawo własności intelektualnej. Posługuje się biegle językiem angielskim.

W wolnym czasie chętnie uprawia piłkę nożną i inne dyscypliny sportowe, poświęca czas dobrej literaturze oraz filmom.